TURNUSY DLA ŻOŁNIERZY POWRACAJĄCYCH Z MISJI

21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny organizuje turnusy profilaktyczno-lecznicze z treningiem antystresowym dla żołnierzy (w służbie czynnej) powracających z misji poza granicami kraju. W ramach turnusu zapewniamy noclegi, wyżywienie, całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską, zabiegi, zajęcia z psychologiem oraz wycieczki autokarowe, zajęcia kulturalno-oświatowe. Pobyt ten jest finansowany przez MON.
     Rezerwacja leczenia (daty zgodne z podanymi  poniżej terminami) odbywa się drogą telefoniczną, e- mailową lub osobiście. Po dokonaniu rezerwacji należy przysłać faxem skierowanie (oryginał żołnierz przywozi ze sobą) opatrzone zgodnie z wymogami czytelnymi pieczęciami i podpisami.
     W turnusie dla żołnierzy powracających z misji poza granicami kraju i przebywających w Naszym Szpitalu na turnusach profilaktyczno-leczniczych z treningiem antystresowym mogą uczestniczyć również osoby towarzyszące (najbliższa rodzina), którym przyznaje się rabat w wysokości:

Inne informacje związane z leczeniem osoby towarzyszącej zawarte są w ofercie dla leczenia pełnopłatnego na 2018 rok.

Jeżeli w/w żołnierz przyjedzie z dzieckiem, to wnosi dodatkowe opłaty: za media w wysokości 10,00 zł za osobodzień pobytu dziecka oraz 15,00 zł w przypadku korzystania z dodatkowego łóżka i pościeli. Opłata nie obejmuje wyżywienia dziecka i innych usług.

Żołnierze przebywający na w/w turnusach zwolnieni są z opłat za korzystanie z wyznaczonych miejsc parkingowych na terenie Szpitala.

Uczestnicy wcześniejszych turnusów zgodnie podkreślają, że wspólnie spędzony czas  z osobami bliskimi połączony z rehabilitacją, w oderwaniu od codziennych trosk i obowiązków gwarantuje pełny relaks i odprężenie. Jest wspaniałym lekarstwem na przebyty stres.

TERMINY TURNUSÓW  W 2018 ROKU

Termin turnusu

Szczegółowych informacji udziela Dział Obsługi Pacjenta – tel. +48 41 378 03 85, tel. MON 261 175 385
(w dni robocze w godz. 700 – 1430);  e-mail:  rezerwacja@szpitalwojskowy.pl