CENY PODANE W CENNIKU OBEJMUJĄ:

• 6 zabiegów dziennie – łącznie w turnusie 13 dniowym 72 zabiegi, a w turnusie 20 dniowym łącznie 108 zabiegów,
  • suplementację mikroelementami i witaminami,
  • całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską,
  • całodzienne wyżywienie z możliwością uzgodnienia rodzaju diety (3 posiłki serwowane do stolików),
  • zakwaterowanie – pokoje 1 i 2 osobowe, apartamenty wyposażone między innymi w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, dostęp do multimediów.
Kuracjuszom korzystającym z leczenia pełnopłatnego w Szpitalu oferujemy rabaty:
  • 5% począwszy od drugiego pobytu pełnopłatnego,
  • 10% począwszy od szóstego pobytu pełnopłatnego,
  • 15% począwszy od dziesiątego pobytu pełnopłatnego.
  • Dokumentami uprawniającymi do zniżek są karty informacyjne lub rachunki za pobyt w 21WSzU-R.
Żołnierzom w służbie czynnej oferujemy zniżkę w wysokości 15% od naliczonej kwoty.
Rodzinom żołnierzy zawodowych w służbie czynnej oraz emerytom i rencistom wojskowym (byłym żołnierzom zawodowym) oferujemy zniżkę w wysokości 10% od naliczonej kwoty po okazaniu stosownej legitymacji i złożeniu oświadczenia w tej sprawie.

Proponujemy również ofertę pobytu pełnopłatnego – Last Minute, tj. minus 20% od obowiązującej ceny (oferta ta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami – szczegóły na stronie internetowej).

Po ustaleniu terminu kuracji należy wpłacić zadatek w wysokości 500 zł od osoby w ciągu 60 dni od dnia rezerwacji na rachunek bankowy:
  • BGK nr: 45 1130 1192 0027 6002 9820 0005 (z zaznaczeniem zarezerwowanego terminu leczenia);
  • Wpłaty z zagranicy – Kod SWIFT: GOSKPLPW
  • IBAN – PL 45 1130 1192 0027 6002 9820 0005

W Szpitalu istnieje możliwość realizacji płatności bezgotówkowej za pomocą kart płatniczych.

Wpłacony zadatek potwierdza rezerwację pobytu.
W razie nie wpłacenia zadatku w ustalonym terminie rezerwacja zostanie anulowana.
Wysokość opłat za pobyt nie podlega zmniejszeniu, jeśli pacjent wyjedzie z własnej woli w trakcie trwania kuracji.
Wpłacony zadatek podlega zwrotowi tylko w przypadku zgłoszenia rezygnacji z pobytu na co najmniej 21 dni przed rozpoczęciem terminu kuracji i po potrąceniu kosztów manipulacyjnych w wysokości 10%. W pozostałych przypadkach nie podlega zwrotowi.

Z leczenia i rehabilitacji w naszym Szpitalu mogą korzystać osoby zdolne do samoobsługi. Prosimy o zabranie ze sobą posiadanych-aktualnych wyników badań medycznych.