Informujemy, że w ramach umowy z NFZ Szpital Nasz realizuje świadczenia w zakresie „Uzdrowiskowa rehabilitacja dla dorosłych w szpitalu uzdrowiskowym”. Informacje o warunkach skorzystania z w/w rodzaju rehabilitacji można znaleźć na stronie internetowej NFZ lub uzyskać w  wojewódzkich oddziałach NFZ.

Wyjeżdżając na leczenie uzdrowiskowe należy zabrać:
  • potwierdzone przez Wojewódzki Oddział NFZ skierowanie na leczenie uzdrowiskowe,
  • aktualny dowód tożsamości,
  • aktualny dowód ubezpieczenia zdrowotnego,
  • posiadaną dokumentację medyczną,
  • (regularnie) przyjmowane leki na cały okres pobytu,
  • strój gimnastyczny, dres, obuwie sportowe, strój i czepek kąpielowy, skarpety oraz rękawiczki (bawełniane) do zabiegu w Kriosaunie.

Informujemy, że w ramach zawartej umowy z NFZ na w/w świadczenie 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny oferuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych i nie prowadzi wcześniejszych  rezerwacji pokoi.